60 X 120 Ortopedik Yaylı Bebek Yatağı

YATAĞIMIZIN YAN DUVARLARI TAY TÜYÜ KUMAŞTAN ÜRETİLMEKTEDİR

          Tay tüyü kumaş, su geçirmeyen ve leke tutmayan ithal bir kumaş türüdür. Dokusu kadife-süet arasındadır ve tayın sahip olduğu kıl uzunluğuyla eş değer olarak üretilmektedir. Bu kumaşlar üretimi sayesinde(püskürtme yöntemiyle tüylerin geliş ve gidişlerinin yatay ve dikey olarak birleştirilmesi sayesinde) doğal tay tüyü sırtını andırır, ismi de burdan gelmektedir. Kumaşın üretiminden kaynaklı aralarında boşluklar bulunmaz, sık dokunur ve bu sayede sıvılar kumaşa işlemeden akar.

          Tay tüyü kumaş, yıpranmalara ve yırtınmalara karşı ekstra dayanıklı olarak üretilir. Bunun yanı sıra tay tüyü kumaş terletmez, sağlıklıdır. Sağlamlığı ve kolay temizlenmesi tay tüyü kumaşın daha çok tercih edilmesinin iki temel sebebidir.

          Ancak ithal bir kumaş olduğundan, alınan ürünün kalitesine ve garantisinin olmasına özen gösterilmelidir.

          Dikkat edilmesi gereken dört nokta vardır;

          Fiyat: Piyasa fiyatlarının çok altında olan tay tüyü kumaşlarını tercih etmeyiniz.

          Doku: Dokusunun açık olmaması gerekir.

          Kalınlık ve Gramaj: Çok ince olmaması gerekir. (tül perde gibi ya da kağıt gibi inceyse tercih etmeyiniz) Ağırlığı da metresinde yaklaşık 450-500 gramdır, daha az ise tercih edilmemelidir.

          Dokunuş: Tay tüyü kumaşa elinizi sertçe sürtün, eğer elinize boya geliyorsa sahtedir.

          Neden Organic Cotton yatak kumaşı?

          Gün içerisinde ki enerjinizi korumanın yolu; ortopedik, kaliteli ve uyku konforu yüksek bir yatakta uyumaktır. Doğru yatağı seçerek; omurga, bel ve sırt bölgesindeki kasların doğal eğriliklerini koruyabilir, eklem yanmalarını, basendeki ağrıları önleyebilir ve yumuşak doku romatizmasına engel olabilirsiniz. En iyi yatağı seçmek; uyku sırasında minimum dönmeyi sağlayarak güne zinde başlamanızı sağlar.

          Ortopedik Yatak Nedir?

          BONNEL yay sistemi üzerine p.u. sünger uygulanmış, kapitone kumaşlı bir yataktır.

          Neden Ortopedik Yatak?

          BONNEL yay sistemi üzerinde kullanılan özel p.u. sünger dolgu malzemesi ile bel ve sırt kaslarının gerilmesini engeller. Yaylı yataklar; vücudun ihtiyacı olan desteği en iyi şekilde vererek, mükemmel bir uyku uyumanızı ve güne zinde başlamanızı sağlar.

          Neden H E Y N E R Ortopedik Yatak?

          Özellikle mükemmelliği tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan üretilmiş, maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen ortopedik, Anti-Bakteriyel ve özel dolgu malzemesi ile mükemmel uyku konforu sağlayan bir yataktır. Vücudun ağırlık noktalarına göre düzenlenen yay dizilimleri mükemmel rahatlık ve ergonomi ile kaliteli bir uyku sağlar.

          Bonel yay sistemi üzerinde kullanılan özel dolgu yumuşak p.u sünger. sünger sayesinde; Ortopedik, Sağlıklı ve uyku konforu yüksek bir gece geçirİlmesi amaçlanmıştır.

          %100 müşteri memnuniyeti: H E Y N E R Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.

          Profesyonel ekip: Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

          Stoktan satış: Gördüğünüz ürünlerin tamamı stoklarımızdadır.

          2 Yıl Garanti: Alacağınız yatağın garantisi 2 yıldır.

          İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Copyright © Riko Reklam 2016. Her Hakkı Riko Reklam'a Aittir.