70 x 120 Pamuklu Ortopedik Yaylı Bebek Yatağı

HEYNER BAMBOO KUMAŞ ÖZELLİĞİ

         Bebeklerin, vücut ve omurga gelişimlerinde uyku çok önemli bir yer tutmaktadır. Doğumdan itibaren ilk 6 ay içerisinde, zamanlarının çoğunu uyuyarak geçiren bebeklerimizin uyudukları zeminin doğru olması çok önemlidir. Bebek yatakları ne çok sert, ne çok yumuşak olmamalıdır. Çok sert bir yatak bebeğin kaslarını yorarak uykuya dalmasını zorlaştırırken, çok yumuşak bir yatak da gereğinden fazla gömülerek bebeğin nefes almasını zorlaştırabilir, omurgasını zedeleyebilir.

         Neden H E Y N E R Ortopedik Yatak?

         Özellikle mükemmelliği tercih eden müşterilerimiz için pamuklu kumaştan üretilmiş, maksimum hava geçirgenliği sağlayarak terlemeyi önleyen ortopedik, Vücudun ağırlık noktalarına göre düzenlenen yay dizilimleri mükemmel rahatlık ve ergonomi ile kaliteli bir uyku sağlar.

         Bonel yay sistemi üzerinde kullanılan özel dolgu yumuşak p.u sünger. sünger sayesinde; Ortopedik, Sağlıklı ve uyku konforu yüksek bir gece geçirİlmesi amaçlanmıştır.

         %100 müşteri memnuniyeti: H E Y N E R Yatak olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz.

         Profesyonel ekip: Vereceğiniz sipariş uzman ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmekte ve anlık olarak işleme alınmaktadır.

         Stoktan satış: Gördüğünüz ürünlerin tamamı stoklarımızdadır.

         2 Yıl Garanti: Alacağınız yatağın garantisi 2 yıldır.

         İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Copyright © Riko Reklam 2016. Her Hakkı Riko Reklam'a Aittir.