90X190 Visco Plus Ortopedik Tek Kişilik Yatak

HEYNER VİSCO PLUS VİSCO YATAK

         HEYNER®, Almanya kökenli ve dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren güçlü bir markadır.
         Tüm dünyada marka bilinirliği Dizayn, Kalite ve Hizmetle özdeşleşen marka,.
Türkiye'de olduğu gibi var oldukları her pazarda Alman disiplininin bir öncüsü olmuştur..
Yıllardır kalitesi ve disipliniyle ilgi gören HEYNER®, 2015 yılından bu yana üretim üssü olarak Türkiye?yi seçmiştir,.
HEYNER® markası olarak hedefimiz yataklarımızdaki üstün kalite, sağlık, ve rahatlığı bir arada sunmaktır.

         Günümüz teknolojisinin gelişmesi ve insan anatomisinin daha da derinleştirilerek araştırılabilmesi neticesinde varılan verilere göre üretilen HEYNER® yataklarında, insanın sağlıklı uyku ihtiyacını karşılaması sağlanmaktadır.

         HEYNER® yatak üretiminin temel esasları ?KALİTE, KONFOR VE SAĞLIK 'tır
Gün içerisinde ki enerjinizi korumanın yolu; ortopedik, kaliteli ve uyku konforu yüksek bir yatakta uyumaktır. Doğru yatağı seçerek; omurga, bel ve sırt bölgesindeki kasların doğal eğriliklerini koruyabilir, eklem yanmalarını, basendeki ağrıları önleyebilir ve yumuşak doku romatizmasına engel olabilirsiniz. En iyi yatağı seçmek; uyku sırasında minimum dönmeyi sağlayarak güne zinde başlamanızı sağlar.

         HEYNER VİSCO PLUS VİSCO YATAK

         Vücut ısısına,basıncına ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır.
         Uyku esnasında omurganın doğru bir çizgide kalmasına,uyku esnasındaki istem dışı hareketlerinizin önemli ölçüde azalmasına neden olur.
         HEYNER visco yataklarda,daha kaliteli,daha derin bir uyku ile sabah dinlenmiş ve dinç bir şekilde uynarak güne başlayacaksınız.
         HEYNER Visco yataklarımız 2 katmanlıdır.
1-Üst Katman:
VİSCO 5 CM 50 DEN VİSCO KATMAN
         HEYNER Visco yataklarının tümünde dünyadaki en ileri akıllı yatak teknolojisi olan Visco Memory Foam malzemeyi kullanır. Özel olarak dizayn edilen bu malzeme uyku kalitenizi arttırarak vücut boşluklarınızı doldurur. Yataklarımız CNC makinalarında özel olarak şekillendirilmektedir. Visco katman vücut ısınızla birlikte vücudunuzun şeklini alır, tüm boşlukları doldurarak kesintisiz bir uyku çekilmesini sağlar. Üzerindeki örme kumaş kaplama ile sizi kışın sıcak , yazın ise serin tutar ve terleme problemini tamamen ortadan kaldırır

2-Alt Katman:
SÜPER MEDİC SÜNGER 13 CM 28 DEN YÜKSEK YOĞUNLUKLU KATMAN
         Alt katmanda kullanılan Süper Medic Sünger malzemesi taşıyıcı görevindedir. Yatağınızın üzerine binen metre kare basıncı eşit seviyede dağıtmak için tasarlanmıştır. Yatağınızı koyduğunuz zemin üzerinde sağlam durmasını ve yatağınızın üst katmanın çalışmasını sağlar. üst katmana verdiği destek ile visco malzemenin vücudunuza uyumunu tam anlamıyla % 100 sağlar ve aktif bir çalışma alanı yaratır.

1. Katman 50 DENCİTE 7 cm kalınlığında visco
2. Katman 28 DENCİTE 13 cm kalınlığında PU LATEX
3. Yatak yüksekliği 21 cm + - 1

         HEYNER COTTON VİSCO YATAK KUMAŞ ÖZELLİĞİ

Fermuarlı ve çıkarılıp yıkanabilen kumaş özelliği ile kolayca dezenfekte edilebilir.
         KAPİTONE ÖRME KUMAŞ KAPLAMA

Bu zamana kadar yattığınız yatakların ve alışılmışın dışında HEYNER yatakların dış kılıf kaplamaları fermuarlıdır ve istenildiği zaman çıkarılıp çamaşır makinasında yıkanabilir. Örme kumaş kaplama ile visco malzemenin direnci % 40 daha fazla hissedilir bir hal alır. Tüm dünyada yatak anlayışı değiştiren akıllı ve hafızalı visco malzeme kumaş kaplamayla birlikte çalıştığı zaman size kesintisiz ve kaliteli bir uyku sağlar.

Copyright © Riko Reklam 2016. Her Hakkı Riko Reklam'a Aittir.